Garantili ve Kaliteli Forma Tasarım Hizmetleri

FORMA TASARIMI İÇİN TIKLA

Türkiye’de forma yaptırma denildiği zaman akıllara ilk olarak gelen isim olmanın haklı gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. 1996 yılında İstanbul’da başlayan hizmet serüvenimiz, yenilenen tasarımlarımız ve artan kalitemiz ile Tüm Türkiye ve Avrupa’ya kadar uzanmıştır. Bir Creative Jersey Markası olan Gyms, deneyimli ekibi ve üstün kalitede hizmetleri ile sektörde fark yaratan çalışmalara imza atıyor. Teknik yenilik, eşsiz tasarım ve sayısız alternatiflerimiz arasından ihtiyacınıza uygun olan formalara sahip olabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı da yaratmanız için forma tasarla sistemini geliştirdik ve hizmetinize sunduk. Bu sayede spor yaparken gerekli olan kaliteli ve sağlıklı ekipmanlarınızı, kendi zevkinize göre tasarlayabilir ve hayallerinizde olan bir formaya sahip olabilirsiniz.

İstanbul’un Türkiye’ye ve Dünya’ya Açılan Kapısı


Kurulduğumuz günden bu yana müşteri çözüm odaklı çalışarak sektörün lideri konumuna gelmeyi başaran firmamız, Türkiye’nin en iyi özel forma üreticisi olarak forma yaptırma işlemine farklı bir boyut kazandırmıştır. Alanında uzman olan designer ekibimiz ile son teknolojik yöntemleri kullanarak en kaliteli tasarımları yapıyoruz. Şirketlere, halı saha takımlarına, spor okullarına, futbol kulüplerine ve e-spor oyuncularına özel forma tasarla hizmeti veren ekibimiz, dünya devi firma ve kuruluşların da ilk tercihi olmaktadır. Turkcell, Microsoft, Arçelik, Greyder, Yapı Kredi, Halkbank, Kuveyt Türk, Albaraka, Koç Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi ve daha sayısız özel kuruluşa verdiğimiz hizmetlerimizi "
referanslarımız" bölümünden inceleyerek, hizmetlerimizin kalitesini görebilirsiniz.

Forma yapma işine başladığımız ilk günlerde yaşadığımız heyecan ve çalışma arzusunu, zaman ilerledikçe tecrübelerimiz ile harmanlayarak siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacına pratik çözümler sunuyoruz. Avrupa’da elde ettiğimiz başarılarımızı Türkiye’de de göstermek adına geniş ürün yelpazemiz ile İstanbul’dan tüm Türkiye’ye forma tasarımı yaparak en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Kendi Tasarımlarınızı Yaratarak Hayallerinizi Gerçekleştirin

Gyms Formaniyap.com Tasarım Tekstil olarak, tekstil sektörü ile yenilenen teknolojiyi bir araya getirdik ve özelleştirilmiş formalara daha kolay ulaşmanızı sağladık. Tüm dünyada en çok sevilen ve tercih edilen marka olarak, birinci kalite kumaşlardan üretilen formalarımız ile siz değerli müşterilerimize hareket özgürlüğü sunuyoruz. Günlük olarak giyilebilecek şekilde şık tasarımlar yaparak, firmanızın reklamını en iyi şekilde yapabilmenizi sağlıyoruz. 15 farklı kategoriden oluşan ürün kategorimizde formalara, şortlara ve tozluklara da yer verilmiştir. Her geçen gün kendini ve hizmetlerini geliştiren firmamız, orijinal forma tasarımları ile hem erkek hem de kadınların forma ihtiyacını karşılamaktadır. Formaniyap.com üzerinden forma yapma hizmetlerimizi incelediğiniz zaman kendinize özel forma tasarlayabileceğinizi görebileceksiniz. Özenle hazırlanan sistemimiz, sizleri adım adım yönlendirerek logo, arma, isim, numara ya da sponsor reklamlarınızı eklemenizi sağlıyor. Hizmetlerimiz ile forma tasarlamanın artık ne kadar kolay olduğunu görebileceksiniz. Tasarladığınız formalarınız tamamen sizi yansıtır. Formanın modelini, renklerini, şort tasarımını, çubuklu ya da parçalı eklemeleri istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Bir formanın kalitesini renk uyumu ile baskı kalitesi belirlemektedir. Bu konuda da son derece başarılı olan ekibimiz, HD baskı kalitesini ve DRI-Fit teknolojisini kullanarak sektörün en iyi formasını üretmektedir. Türkiye’nin en iyi forma üreticisi olmanın verdiği sorumluluk ile yaratıcılığımızı geliştiriyoruz ve müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Kalıpları özel olarak hazırlayan ekibimiz, yaratıcılığını tasarıma yansıtarak özgün formalar üretiyor. Sizlerde şirketinizin reklamını kaliteli formalar ile yapmak ya da tasarladığınız formalar ile sahalarda herkesi etkilemek istiyorsanız, formaniyap.com sitemizdeki hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Şık, Modern, Rahat ve Kaliteli Formalar

Kaliteden asla ödün vermeden hizmetlerini sunan firmamız, birinci kalite kumaşlar ile tasarımlarını yapıyor. Kumaşlarımız anti-bakteriyel olup, sağlığa herhangi bir zararı yoktur. Vücudu saran formalarımız esnek, fit ve dayanıklı kumaşı ile hareket özgürlüğü sunuyor. Terletme özelliği olmayan formalarımız, hava sirkülasyonu sağlayarak vücudunuzun nefes almasını sağlar. Yıkandığı zaman asla deforme olmayan ürünlerimizin çabuk kuruma özelliği de vardır. Forma tasarımında çok önemli bir parametre olan kumaş teknolojisini kullanarak üstün kalitede üretimler yapıyoruz. Yalnızca forma üretimi yapmayan ekibimiz, tişörtler üzerine de takımların arması, isim, numara, logo ve sponsor reklamlarını eklemektedir. Bu tasarımlarda zengin renk seçeneğinden istediğinizi kullanabilirsiniz. Teknolojik altyapımızı ve bilgi birikimimizi kurumsal yönetim anlayışımız ile birleştirerek, firma ve çalışanların temel ihtiyaçlarına odaklanan firmamız, müşterilerinin beklentilerini fazlası ile karşılar. Tasarladığımız formalar arasında ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilir ya da hayallerinizi ve zevkinizi yansıtmak için kendi tasarımlarınız ile formanızı oluşturabilirsiniz. Her konuda yardımcı olan firmamız, güvenli ödeme sistemini de geliştirerek alışverişinizi daha güvenilir hale getirmektedir. Hızlı ve cazip ödeme koşullarımızdan yararlanarak ürünlerinizi alabilir, değişim ya da iade konusunda da hızlı hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. Farkınızı hissettirmek için bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

 

 

Formanı Yap Teknolojisi Ve Forma Tasarla Uygulaması Üzerine.

Formanı Yap sayfasına hoş geldiniz. Öncelikle Forma nedir, kimler forma giyer konularını sonrasında da forma tasarla uygulaması ne işe yarar bunu açıklayarak başlayalım. Formalar, spor oyunlarında tüm sporcuların giydikleri, bu oyuncuların da hangi takımların oyuncusu olduğunu gösteren ve takımı simgeleyen  spor giysileridir.

Sportif branşların tamamında kullanılan formalar; sporun yapıldığı ülkelere, ülkelerin demografik yapılarına, branşlarına, branşlarının zorluk derecesine göre değişen, yapılan spora estetik bir görünüm kazandıran, yapılan sporun kolay şartlarda daha iyi yapılmasını sağlayan spor giysileridir. Forma bir futbol takımının yegâne unsurudur.

Forma Neden Bu Kadar Önemlidir?

Düşünülemez ki formasız bir takım, takımsız bir oyun olsun. Tasarımdaki rengi, deseni, taraftarları için önemli olsa da sunduğu rahatlık ve kalitesi oyuncular için olmazsa olmaz unsurlardır. Seçilen renkler o takımın duruş ve ruhunu ortaya koymaktadır.

Forma için tercih edilen desen ise formanın çekiciliğini artırır. Bu durum sadece basketbol formaları, futbol formaları, voleybol formaları özelinde değil, neredeyse bütün spor branşları için böyledir.  Konfor ve kumaşa gelince de sporcunun rahat hareket edebilmesi açısından taşımaktadır. Takım taraftarları tuttukları takımın renklerine gönül verirler ve o renkler normal hayatlarında dahi onlara takımlarını hatırlatır. Bu yüzden de, renk seçimi o takımın anılmasında önemlidir.

Desenine gelecek olursak, her sezon başlangıcında takımlar yeni sezonda giyecekleri ve o sezona özel tasarlanmış farklı desendeki formalarını taraftarlarına tanıtırlar.

Forma Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Spor formalarının tasarımı kadar üretilmesi de çok önemli detaylar içerir. Formada kullanılan kumaşlar, beden ölçülerinin branşa göre tasarlanması, spor esnasındaki terleme, vücuttaki ısınma gibi olumsuz durumların göz önüne alınarak kumaşların o branşa göre seçilmesi her şeyden daha önemlidir.

Bu nedenle formalar tercih edilirken hem sağlık ve spor açısından sporcuyu rahatlatan özelliklere sahip olmalı hem de desen, renk, tasarımları ile takımı ve oyuncuyu tanıtan özelliklere sahip olmalıdır. Spor formaları; futbol formaları, bisiklet formaları, basketbol formaları, hentbol formaları, e spor formaları voleybol formaları, yüzücü formaları,  gibi farklı kategorilerde, sporun dinamiklerine göre değişkenlik gösterir.

Forma Yaptırma Aşamasında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Forma yaptırma aşamasından önce formaların tasarlanmış hallerini görmeleri gerekmektedir. Ürünlerin DRI-FIT gibi teknolojik kumaşlar kullanılarak üretimini gerçekleştirerek, kaliteliden ödün vermeden ve müşteri memnuniyeti sağlayan, geniş tasarım yelpazesine sahip, spor takımlarının beğenilerine hitap edecek tarzda, yenilikçi forma tasarla yöntemi ile çalışmalar yapılmalıdır. Böylece her sezon forma tasarlama uygulaması ile yepyeni ve takımların kendi ruhunu yansıttığı formalar ile çeşitlilik de korunmuş olur.

Formanı Yap Teknolojisinin Yenilikçi Forma Tasarımları

Forma imalatı aşamasında formaların profesyonel bir ekip tarafından üretilmesi çok önemlidir. Yaka seçimi, ribana bölümleri, likra kullanımı, ön ve arka yüzeylerde bulunan örgü ve tekstil yüzeylerin kaliteli bir elden çıkması, formanın uzun ömürlü olmasını sağlar.

Forma modelleri tasarımlarının dikkat çekici olabilmesi için de sezonun model ve renk kombinasyonlarının, Avrupa ve Amerika’daki spor kulüplerinin ve spor modasının çok iyi takip edilmesi ve kreasyonların sürekli olarak güncellenmesi gerekir. Bu bağlamda Gyms Formanı yap; her sezon ürünlerinin müşterileri tarafından daha iyi seçilebilmesi için forma tasarla uygulamasını geliştirmiştir.

Güvenli ödeme sistemleri, cazip ödeme koşulları, kolay iade edebilme, hızlı ödeme gibi hizmetlerin de ön planda tutulduğu markamızda. Ürünlerimize sitemiz üzerinden ulaşarak, kolaylıkla siparişlerinizi verebilirsiniz.

Forma Tasarlama Uygulaması Hayatınızı Kolaylaştırıyor!

Formalarınızı dilerseniz sadece birkaç dakikada isteğinize göre tasarlama imkanı veren sitemiz ile kendi takımınıza özel formalarınızı oluşturabilirsiniz.

Forma tasarla programı sayesinde istediğiniz kadar deseni seçebilir, istediğiniz kadar renk kombinasyonlarını oluşturabilir, logo, yazı ve sayı eklemesi yapabilirsiniz.

Bunların daha da ötesinde, takımınızın forması için hayallerinizdeki tasarımı sıfırdan tamamen kendi isteğinize göre oluşturabilirsiniz.

Bunun yanı sıra spor takımlarının toplu şekilde beğendikleri tasarımların dışında özel tasarım istekleri de olabilir ve kendi istedikleri şekilde de isteğe bağlı olarak sitemiz üzerinden tasarımlar gerçekleştirilebilir ve sipariş verebilirsiniz. Forma Yaptırma sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!