Halı Saha Forma

Halı Saha Forma Egemen Spor olarak uzun yıllardır bir çok kulübe ve sporcuya dijital halı saha forma ve spor ürünleri tasarımı yapıyoruz. İster mağazamızdan ister kendi beğendiğiniz formaları Dri Fit kumaş teknolojisi ve dijital baskılar ile üretiyoruz. Spor ürünlerimizin tamamı alanında uzman tasarımcılarımız tarafından tasarlanır ve Bursa’ daki fabrikamızda üretilerek adresinize kadar kargo ile gönderimi yapılır. Türkiye’ nin her yerine kapıda ödeme kolaylığı ile ürün gönderiyoruz. Müşteri Temsilcisi ile görüşmek için tıklayın.

 

Ekonomik Forma

Ekonomik Forma denilince akla ilk gelen hem ekonomik hemde kaliteli olur mu? sorusu geliyorsa Egemen spor size kalite ile ekonomik ürünü bir arada sunuyor. Komisyonsuz, aracısız fabrikadan satış yapıyoruz. Ürünlerimiz ve baskı kalitemiz birinci sınıf yüksek teknoloji üründür. Uzun yıllar kullanabileceğiz ürünler üreterek kaliteyi ucuza almanızı sağlıyoruz. Dijital forma ve baskı teknolojisi kumaşa direkt olarak işlenerek çıkması, renk solması, renk değiştirmesi ve deforme olması mümkün değildir.

Kapıda Ödeme

Bütün alışverişlerinizde kapıda ödeme kolaylığı. Türkiye’ nin her yerine adrese teslimat yapıyoruz. 35 yıllık tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize fabrikadan tasarım ve üretim olarak kişiye özel dijital formalar üretip gönderiyoruz. Sizde hemen takımınıza özel dijital formalardan sipariş vermek için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

 

Dijital Baskı Kalitesi

Dijital Baskı Kalitesi İtalyan Ultra HD INK Dijital baskı teknolojisi kullanılarak yapılmaktadır. Baskı Dri-Fit kumaşa direk olarak uygulanır. Uygulanan dijital baskı hiç bir şekilde deforme olmaz, renkleri değişmez, renkleri solmaz ve uzun yıllar boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz.